Volné pracovní místo  Technik zlepšování procesů (AJ)

Lokalita Třebíč a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Mít na starost zlepšování výrobních a nevýrobních procesů
Zodpovídat za vzdělávání a trénink pracovníků
Koordinovat systém zlepšovacích návrhů
Koordinovat nové projekty
Spolupracovat s ostatními odděleními a pracovníky

Požadujeme

Máte již zkušenosti v oblasti zlepšování procesů a rádi byste je využili v perspektivní mezinárodní výrobní společnosti? Potřebujeme aktivní angličtinu (min.B2), technické vzdělání výhodou. Nástupní mzda 30-50 tis. Kč + odměny, smlouva na neurčito, home office ad hoc.

Nabízíme

CO VÁM NABÍZÍ FIRMA?
Zázemí stabilní společnosti s moderní atmosférou
Nástupní plat ca. 30-50 tis. Kč hrubého + odměny
13.plat
Roční prémie
5 týdnů dovolené
PS na dobu neurčitou
Možnost Home Office
Odborné a jazykové vzdělávání
Příspěvek na penzijko a na stravování
Věrnostní prémie
Místo výkonu práce: Třebíč

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

LÁKÁ VÁS NABÍDKA? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A POVÍME SI DETAILY!